PROFESJONALNY „SERWIS A+”

Firma PLUS – Partner Kärcher oferuje wsparcie techniczne przez cały okres funkcjonowania Twojego urządzenia. Dzięki temu zawsze będziesz w stanie uzyskać od nas pomoc.

Jesteśmy zawsze w pobliżu, tam, gdzie nas potrzebujecie. Nasz serwis regularnie pojawia się u Państwa w ustalonych terminach. W razie wystąpienia awarii lub nagłych problemów związanych ze stosowaniem urządzenia pojawiamy się niezwłocznie.

 

Gwarancja sprawności: jakość, informacja, wygoda.

 

Korzyści z regularnego serwisowania urządzeń to efektywność pracy i bezawaryjność maszyny. Mając wśród sprzętów czyszczących tak serwisowane urządzenia można bez niepokoju realizować wiele zleceń z zakresu utrzymania czystości. Przeglądy serwisowe, konserwacje okresowe i naprawy objęte pakietami serwisowymi Kärcher gwarantują właściwy poziom bezpieczeństwa pracy urządzenia, który wymagany jest przez dostawców usług czystościowych.

 

Lista inspekcji

 

Każda maszyna Kärcher jest sprawdzana punkt po punkcie zgodnie ze specjalną listą kontrolną. Taka metoda gwarantuje sprawdzenie stanu technicznego i sprawności funkcjonalnej każdej części. Odpowiedni zapis pokontrolny umieszczany jest w dokumentacji urządzenia i ewidencjonowany.

 

Eksperci

 

Technicy serwisowi Kärcher, profesjonalnie przeszkoleni, posiadają właściwe kwalifikacje do obsługi serwisowej każdej maszyny z oferty Kärcher. Inspekcje, przeglądy i naprawy, wszystko dokonywane jest regularnie, starannie i niezawodnie.

 

Korzyści serwisu Kärcher:

  • niezawodność urządzenia i pełna gotowość do pracy
  • zapewnienie bezpieczeństwa pracy
  • gwarancja jakości dzięki oryginalnym częściom zamiennym i wyposażeniu
  • wieloletnia dostępności części zamiennych
  • redukcja kosztów utrzymania
  • korzyści finansowe dzięki skalkulowanym cenom stałym
  • wyższa wartość urządzenia na rynku wtórnym